Dom O nas

Historia

Profil firmy
Shandong Heya International Trade Co, .Ltd. staje się najlepszym chińskim dostawcą prefabrykowanych rozwiązań mieszkaniowych.


Nasze produkty obejmują dom z prefabrykatów, dom kontenerowy, domy mobilne, wille prefabrykowane, lekką konstrukcję stalową i tak dalej. Posiadamy ponad 7-letnie doświadczenie w branży, profesjonalny zespół produkcji i zaopatrzenia, utrzymujemy długoterminową współpracę z wieloma znanymi producentami.

W zależności od wymagań, nasi inżynierowie zapewnią ci planowanie i projektowanie, profesjonalny zespół instalacyjny i montażowy, który zostanie ukończony na czas instalacji. Polegaj na globalnym zaopatrzeniu w łańcuch dostaw, aby zapewnić Ci meble biurowe, klimatyzację i inne bogate produkty pomocnicze.

Nasza firma dąży do tego, aby stać się Twoim zaufanym partnerem, skupiasz się na swojej specjalizacji, pomożemy Ci rozwiązać problem z tymczasowym biurem i magazynem kompleksowego rozwiązania.

Email: admin @ chinaheya. com

Telefon: 0086-536-8233282

Adres firmy: miasto Weifang, prowincja Shandong, Chiny.

Czekamy na naszą współpracę biznesową!

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Posiadamy ponad 7-letnie doświadczenie w branży, profesjonalny zespół produkcji i zaopatrzenia, utrzymujemy długoterminową współpracę z wieloma znanymi producentami.

Shandong Heya International Trade Co., Ltd Shandong Heya International Trade Co., Ltd Shandong Heya International Trade Co., Ltd Shandong Heya International Trade Co., Ltd Shandong Heya International Trade Co., Ltd Shandong Heya International Trade Co., Ltd Shandong Heya International Trade Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : HEYA

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 10000000-50000000

Rok założenia : 2000

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Prefabrykowany dom z płyt warstwowych na sprzedaż dobra jakość Prefabrykowany dom z płyt warstwowych na sprzedaż