Dom

Shandong Heya International Trade Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Prefabrykowany dom z płyt warstwowych na sprzedaż
dobra jakość Prefabrykowany dom z płyt warstwowych na sprzedaż
Opinie klientów
Przeszukałem wielu dostawców, ale cieszę się, że natknąłem się na ten jeden. Plany budowy są najlepsze, jakie znalazłem.

—— Preecha B.

A + w domu Heya. Warto kupić i gorąco polecam innym.

—— Karren W.

Tak szczęśliwy :) Twoje dobro jest wspaniałe Heya i naprawdę kocham projekty domów. Niektóre kreatywne rzeczy tam!

—— Matt. H.

Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    Shandong Heya ma profesjonalny pełny zestaw urządzeń i zna pełny zestaw pracowników technologicznych, dzięki którym możemy produkować produkty o wysokiej jakości i niskiej cenie. Nasza fabryka znajduje się w pięknej stolicy latawców Weifang, Shandong. W ostatnich latach siła fabryki rośnie i rozwija się, a siła produkcji i jakość usług zdobyły uznanie naszych klientów z całego świata. Zapraszamy każdego klienta do odwiedzenia fabryki i sprawdzenia jakości produktu.

  • OEM / ODM
    Dom prefabrykowany Heya ma zaawansowane zarządzanie produkcją i ciągłe innowacje techniczne, aby zapewnić różne prefabrykowane domy. Dom Heya został wyeksportowany do wielu krajów i regionów na świecie, w tym do Tajlandii, RPA, Zimbabwe, Urugwaju, Portugalii i Paragwaju. Jakość domu jest doskonała i dobrze przyjęta.

  • R & D
    Dom prefabrykowany Heya z profesjonalnym zespołem badawczo-rozwojowym i ponad 7-letnie doświadczenie w produkcji domów prefabrykowanych, zapewniamy Państwu wysokiej jakości i stabilne domy prefabrykowane. Nasz dział projektowy zaprojektuje dla Ciebie dom, a także niezależny projekt badawczo-rozwojowy nowego pomieszczenia. Od projektu do instalacji oferuje kompleksową obsługę.

Szczegóły kontaktu
Shandong Heya International Trade Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. China Heya

Tel: 15662593657

Faks: 86-536-8233282

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)